1,628 Kvm 6 Seng 3 Bad Villa for Salg

K. Sam Roi Yot, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 8,590,000 price reduces ฿ 10,000,000
Type
Villa
Størrelse
330 Kvm
Soverom
6
Baderom
3
Detaljer
Referanse: LAZ94544
Type: Villa
Innvending størrelse: 330
Land størrelse: 1,628Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 26,031
Soverom: 6
Baderom: 3

Om annonsen

Følgende Villa Salg, i Sala Lai, K. Sam Roi Yot Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 8.59M, (26,030 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 330 kvm og 3 bad og 3 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Original Condition, Fully Fitted, Partially Furnished, Garden View, South West, Covered Parking, Aircon, Laundry Room, Private GardenogTerrace.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ94544
6 Senger
3 Bad
selveier
Oppdatert: 2025-11-26
Land: 1,628 Kvm
Land: 407 pr. kvm
Innvending størrelse: 330 Kvm
Byggeår: 2008-01-01 00:00:00

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre