734 Kvm 3 Seng 4 Bad Villa for Salg

Sunset Views Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 14,000,000 price reduces ฿ 16,000,000
Type
Villa
Størrelse
391 Kvm
Soverom
3
Baderom
4
Detaljer
Referanse: LAZ02100
Type: Villa
Innvending størrelse: 391
Land størrelse: 734Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 35,806
Soverom: 3
Baderom: 4

Om annonsen

Følgende Villa Salglokasjon i Sunset Views, i Hin Lek Fai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 14.0M, (35,806 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 391 kvm og 4 bad og 4 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Security Guard, 24-hour Security, Covered Parking, Swimming PoologGym.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ02100
3 Senger
4 Bad
selveier
Oppdatert: 2025-11-26
Land: 734 Kvm
Land: 183.50 pr. kvm
Innvending størrelse: 391 Kvm
Byggeår: 2018-01-01 00:00:00
Swimming Pool
Gym
Ferdigstilt : 2018-01-01
Totale enheter : 24

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre