- Villa
- Prachuap Khiri Khan
- 3 Soverom
- 523 Kvm 3 Seng 2 Bad Villa for Salg
523 Kvm 3 Seng 2 Bad Villa for Salg
Orchid Paradise Homes
Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿
10,500,000
Type
Villa
Størrelse
165
Kvm
Soverom
3
Baderom
2
Detaljer
Referanse:
LAZ114296
Type:
Villa
Innvending størrelse:
165
Land størrelse:
523Kvm
Pris pr. kvm:
฿ 63,637
Soverom:
3
Baderom:
2
Om annonsen
Følgende Villa Salglokasjon i Orchid Paradise Homes, i Hin Lek Fai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 10.50M, (63,636 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 165 kvm og 2 bad og 2 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Swimming Pool, Garden, 24-hour SecurityogCovered Parking.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ114296
3 Senger
2 Bad
Oppdatert: 2025-11-26
Land: 523 Kvm
Land: 130.75 pr. kvm
Innvending størrelse: 165 Kvm
Byggeår: 2018-01-01 00:00:00
Fully Fitted
Fully Furnished
Covered Parking
Private Pool
Swimming Pool
Garden
24-hour Security
Covered Parking
Ferdigstilt : 2018-01-01
Bygninger : 33
Lokasjon