284 Kvm 3 Seng 2 Bad Villa for Salg

Asai Villas @HuaHin Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 7,090,000
Type
Villa
Størrelse
220 Kvm
Soverom
3
Baderom
2
Detaljer
Referanse: LAZ207050
Type: Villa
Innvending størrelse: 220
Land størrelse: 284Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 32,228
Soverom: 3
Baderom: 2

Om annonsen

Følgende Villa Salglokasjon i Asai Villas @HuaHin, i Thap Tai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 7.09M, (32,227 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 220 kvm og 2 bad og 2 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Garden, CCTV/IP Camera, Covered Parking, 24-hour SecurityogSecurity Guard.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ207050
3 Senger
2 Bad
Oppdatert: 2026-05-17
Land: 284 Kvm
Land: 71 pr. kvm
Innvending størrelse: 220 Kvm
Security Guard
Ferdigstilt : 2026-01-01
Etager : 1
Totale enheter : 11

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre