3,596 Kvm 3 Seng 3 Bad Villa for Salg

Hua Hin, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿ 17,500,000
Type
Villa
Størrelse
340 Kvm
Soverom
3
Baderom
3
Detaljer
Referanse: LAZ194872
Type: Villa
Innvending størrelse: 340
Land størrelse: 3,596Kvm
Pris pr. kvm: ฿ 51,471
Soverom: 3
Baderom: 3

Om annonsen

Følgende Villa Salg, i Thap Tai, Hua Hin Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 17.50M, (51,471 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 340 kvm og 3 bad og 3 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Original Condition, Mountain View, Fully Fitted, Fully Furnished, South, Covered Parking, Aircon, Private Garden, Big Balcony, Terrace, TV/Home TheatreogStorage Room.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ194872
3 Senger
3 Bad
selveier
Oppdatert: 2025-11-26
Land: 3,596 Kvm
Land: 899 pr. kvm
Innvending størrelse: 340 Kvm

Forespørre mer informasjon om eiendommen

Som plantegning, inventar liste eller andre