- Villa
- Prachuap Khiri Khan
- 3 Soverom
- 1,310 Kvm 3 Seng 4 Bad Villa for Salg
1,310 Kvm 3 Seng 4 Bad Villa for Salg
Pran Buri, Prachuap Khiri Khan
Pris: ฿
14,500,000
฿ 15,500,000
Type
Villa
Størrelse
155
Kvm
Soverom
3
Baderom
4
Detaljer
Referanse:
LAZ82879
Type:
Villa
Innvending størrelse:
155
Land størrelse:
1,310.4Kvm
Pris pr. kvm:
฿ 94K
Soverom:
3
Baderom:
4
Om annonsen
Følgende Villa Salg, i Pran Buri, Prachuap Khiri Khan Er den fortsatt tilgjenglig for for prisen 14.50M, (93,548 pr. kvm) Eiendom størrelsen er 155 kvm og 4 bad og 4 bad Nøkkel egenskaper for denne eiendomme inkludere :Fully Fitted, Fully Furnished, Garage, Aircon, TV/Home Theatre, Private PoologPrivate Gym.
Egneskaper
Villa
Eiendom ID: LAZ82879
3 Senger
4 Bad
selveier
Oppdatert: 2026-05-14
Land: 1,310 Kvm
Land: 327.60 pr. kvm
Innvending størrelse: 155 Kvm